Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1.Administratorem danych jest I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Maz. Tel. 44 7245234, mail: 1lo@1lo-tomaszow.com.pl
2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w I LO możliwy jest pod numerem telefonu 44 7244975 lub adresem email: inspektor@1lo-tomaszow.com.pl
3.Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art.5 ust.2 RODO,
4.Dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5.Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
6.Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7.Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9.Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10.Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
zapoznałem/zapoznałam się

Konsultacje z rodziacami

GODZINY KONSULTACJI NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

w I Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego

w roku szkolnym 2018/2019

 

Lp.

 

Nazwisko   i Imię

 

Dzień   tygodnia

 

Godziny

1.

Ambrozik Jolanta

środa

9:50 – 10:35

2.

Borowczyk – Józwik Monika

środa

12:50 – 13:35

3.

Brzeska Kinga

środa

9:50 – 10:35

4.

Burzyńska Beata

piątek

9:50 – 10:35

5.

Chruścielewska-Chojnacka Dorota

piątek

9:50 – 10:35

6.

Ciszewski Rajmund

poniedziałek

12:50 – 13:35

7.

Darczyńska Małgorzata

środa

11:40 – 12:25

8.

Gielec Alicja

poniedziałek

10:45 – 11:30

9.

Grabolus Marek

czwartek

13:45 – 14:30

10.

Janicka Jolanta

czwartek

9:40 – 10:25

11.

Kapruziak Aldona

poniedziałek

12:50 – 13:35

12.

Karbownik Anna

środa

8:55 – 9:40

13.

Kielska Jolanta

wtorek

14:45 – 15:30

14.

Kram Janusz

poniedziałek

11:40 – 12:25

15.

Krawczyk Paulina

wtorek

14:20 – 15:15

16.

Kwiatek Małgorzata

piątek

9:50 – 10:35

17.

Laczek Anna

wtorek

8:55 – 9:40

18.

Laudy Monika

wtorek

10:45 – 11:30

19.

Link Mariusz

piątek

9:50 – 10:35

20.

Małagocki Wojciech

piątek

8:55 – 9:40

21.

Ogórek Anna

środa

11:40 – 12:25

22.

Pomykała Iwona

piątek

11:40 – 12:25

23.

Sejdak Dariusz

czwartek

12:50 – 13:35

24.

Spryszyńska Anna

środa

8:55 – 9:40

25.

Szadkowska Małgorzata

czwartek

9:50 – 10:35

26.

Szturnoga Kinga

poniedziałek

8:55 – 9:40

27.

Szymańska Marta

poniedziałek

9:50 – 10:35

28.

Wilmańska Sylwia

środa

13:45 – 14:30

29.

Winogrodzki Donat

wtorek

9:50 – 10:35

30.

Wróblewska Dorota

poniedziałek

9:50 – 10:35

31.

Włosek Krzysztof

poniedziałek

14:30 – 15:30

32.

Zdziechowski Mieszko

czwartek

12:50 – 13:35

33.

Zielonka Bożena

wtorek

10:45 – 11:30

34.

Ziółkowski Marek

czwartek

10:45 – 11:30